Magazynier – Operator wózka widłowego

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa wózka widłowego: załadunek/ rozładunek,
  • Przygotowywanie wysyłek do Klientów,
  • Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach,
  • Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym,
  • Inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie.

 Podstawowe kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • Umiejętność obsługi komputera i skanera,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie 50% Karty Benefit,
  • Wyprawki dla nowo narodzonych dzieci, prezenty z okazji ślubu,
  • Paczki mikołajkowe,
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie,Spotkania integracyjne, piknik.