Contact Gates

 

Kariera zawodowa

W firmie Gates możesz zostać częścią czegoś większego. Niezależnie wyboru ścieżki kariery pomożemy Ci się na niej rozwinąć. Zatrudniamy kandydatów w dziedzinie inżynierii, sprzedaży, produkcji, biznesu i nie tylko, wykazujących potencjał i zapał w wielu dyscyplinach, a następnie razem się uczymy i rozwijamy.

Produkcja i płace w Gates

Okazja czeka. Wykorzystaj swój talent w pracy w firmie Gates.

Praca na stanowiskach produkcyjnych i dystrybucyjnych w firmie Gates jest ekscytująca, satysfakcjonująca, jak również stanowi podstawę naszej działalności. Poszukujemy operatorów produkcji, pracowników magazynowych, monterów, pakowaczy, techników utrzymania ruchu, kierowników zespołów, techników ds. jakości i innych wyspecjalizowanych pracowników produkcyjnych we wszystkich naszych zakładach produkcyjnych i centrach dystrybucji na całym świecie. Od Siloam Springs w stanie Arkansas do Changzhou w Chinach – w firmie Gates możesz przysporzyć dodatkowej wartości i podnieść jakość końcowego produktu.

Firma Gates zapewnia szereg szkoleń i możliwość rozwoju dla naszych specjalistów ds. produkcji, które pozwolą poszerzyć wiedzę i zapewnić przyszły awans.